TRAFİK SİGORTASI

TRAFİK SİGORTASI

TRAFİK SİGORTASI NEDİR ?

Zorunlu Trafik Sigortası , her araç sahibinin yaptırması gereken zorunlu trafik sigortası, herhangi bir hasar anında karşı tarafa verilebilecek maddi ve bedeni zararları üstlenmesi için yapılır. Trafik sigortası, her yıl belli limitler dahilinde, kaza anında karşı tarafta (hem araçlarda, hem de kişilerde) oluşacak hasarları karşılamak için yapılır. Bu sigorta türünün 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununa göre her yıl yenilenme koşulu ile yaptırılması gerekir.

TRAFİK SİGORTASI TEMİNATLARI

. Maddi Zararlar Teminatı
. Sağlık Giderleri Teminatı
. Sürekli Sakatlık Teminatı
. Vefat Teminatı

Zorunlu trafik sigortası kapsamında her araç için teminatlar aynıdır ancak teminat limitleri araç türlerine göre değişir.
Kişi başına vefat ve tedavi: Bir hasar durumunda her bir üçüncü kişi için ödenecek olan vefat ve tedavi masraflarını poliçede yazan limitlerle karşılar.
Kaza başına vefat ve tedavi: Bir hasar durumunda tüm üçüncü kişilerin vefat ve tedavi masraflarının toplamını poliçede yazan limitlerle karşılar.
Araç ve kaza başına maddi hasar: Bir hasar durumunda karşı tarafa verilen maddi zararları poliçede yazan limitlerle karşılar.
SİGORTA TURKEY


TRAFİK SİGORTASI

HEMEN TEKLİF AL

En uygun fiyatlar teklifleri ve Size özel müşteri temsilcimiz ile işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SİGORTA TURKEY

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Lütfen iletişim numaranızı bırakın müşteri temsilcimiz size en kısa süre içerisinde ulaşacaktır